Španělská 770/2 ,120 00 Praha 2 - Vinohrady
+420 733 400 592
info@realitnispecialistka.cz

Slovo šéfa

Realitní služby jaké si přejete

Vážení klienti,

gratuluji Vám k Vašemu rozhodnutí. Ať jste se rozhodli že prodáte či pronajmete svou nemovitost a nebo naopak, že si koupíte či pronajmete nemovitost. Je to velké a vážné rozhodnutí za spoustu peněz. Naším cílem je aby celá spolupráce s realitní kanceláři proběhla bezpečně, profesionálně a s lidským přístupem. Ráda se s Vámi podělím o své zkušenosti.

V roce 2006 jsem začala pracovat pro realitní značku RealExpert jako první realitní makléřka. Začínala jsem jako mladá 19-ti letá holka co chce od života maximum. Učili mě, že tak jak chci aby se lidi ke mně chovali, tak se mám chovat já k ním. Je to určitý morální kodex, kterého se držím a zároveň vždycky dám něco navíc. Se svými klienty mám většinou dlouhodobé vztahy, protože nejen, že jsem se dokázala postarat o jejich nemovitost ale vzájemné sympatie dělají své. 

Naučila jsem se, že v tomto realitním odvětví je důležitá jedna zásadní věc, naslouchat klientům. Byl to vždy můj zájem vědět a znát jejich potřeby, přání a nebo naopak jaké přínosy z realitního obchodu očekávají. Pro mně je klient na prvním místě. Záleží mi aby byly spokojeny vždy obě strany. Můj servis klientům byl vždy z přidanou hodnotou a to že dostali vždycky něco navíc. Je třeba totiž nad tím obchodem přemýšlet a zvolit správnou strategie prodeje či pronájmu.

Ve svých 12 – ti letech jsem měla sen – být realitní makléřkou. Ten sen se mi splnil a žiju ho každý den. Baví mě to a dělám to srdcem. Proto je individuální a lidský přístup samozřejmostí. 

To samé učím své realitní makléře, kolegy a kolegyně. Záleží mi na tom aby klientský servis byl odveden na profesionální úrovni.

Klienti jsou u nás na 1. místě.

Od roku 2018 vedu svou realitní kancelář jako jednatelka společnosti. Jsem členem Asociační rady v Asociaci realitních kanceláří. Vzájemně spolupracujeme s realitními makléři z jiných realitních kanceláří.

Odborně se vzděláváme a doplňujeme své znalosti na realitních kongresech.

Děkuji Vám za Vaší pozornost a přeji Vám mnoho radosti ze života.