Španělská 770/2 ,120 00 Praha 2 - Vinohrady
+420 733 400 592
info@realitnispecialistka.cz

Hledám ke koupi

Realitní služby jaké si přejete

Hledáte pro sebe něco speciálního? Nebo už Vás nebaví koukat celý večer na internetu, psát všem email že máte zájem o prohlídku a nikdo se Vám neozve? Nebo jen nemáte čas na hledání nemovitosti?

Tato služba je přesně pro Vás. Naše realitní kancelář Vám dokáže vyhledat a najít to co hledáte.

Jak to funguje?

Sjednáte si s námi nezávaznou schůzku, kde si řekneme co přesně hledáte, jak to má vypadat, jakou dispozici hledáte, kolik m2 v jakém stavu a v jaké lokalitě. Podíváme se společně i na Vaše případné financování abychom předešli komplikacím. Uzavřeme spolu smlouvu o tom, že to nebudeme dělat zadarmo, v případě že si něco vyberete a uzavřete kupní smlouvu.

Makléř na základě Vašich požadavků vyhledá nemovitost přesně pro Vás. Bude Vašim osobním realitním makléřem. Postará se o to aby byla sjednána prohlídka, abyste dostali veškeré informace a materiály. Zeptá se za Vás na všechny technické otázky, které Vás ani nenapadnou. V případě, že si nemovitost vyberete, zkontrolujeme rezervační dohodu a s právníky mrkneme i na smluvní dokumentaci.

Zařídíme aby obchod proběhl bezpečně, profesionálně a bez komplikací. My se budeme starat za Vás. Provizi v tomto případě platíte vy jako kupující, platíte ji až v okamžiku kdy máte uzavřenou kupní smlouvy.

Tato provize je smluvní a řeší se velmi individuálně dle obchodního případu.